Partnerstwo

stycznia 16, 2015

                                                ComperiaLead.pl


To partnerstwo z programem partnerskim o wielu możliwościach, rejestracja w panelu umożliwia polecanie produktów bankowych i pozabankowych. Jeżeli ktoś, za pomocą twojego linku złoży wniosek o np; Citi Handlowy - Karta kredytowa Premier Miles - zarobisz 240 złoty, jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie  (każdy produkt polecany ma inną prowizje)    

Można wygenerować banery i widgety na stronę z polecanym produktem, oraz polecać sam program dzięki czemu zarobisz 5% od wypłaty osoby którą polecasz.  

 Po rejestracji w panelu administracyjnym, można założyć blog o dowolnej tematyce, który będzie zarabiał. ComperiaLed sama znajdzie dla ciebie klientów, którzy będą zlecać ci reklamę.   • Do bloga dostaniesz stronę www
 • Szablony WordPress 
 • Pomoc w pozycjonowaniu bloga


    Więcej informacji znajdziesz bezpośrednio na stronie comperialead.pl               Program partnerski comperialead najbardziej polecam osobą, którzy prowadzą bloga finansowego lub lubią pisać o finansach, kredytach ...


You Might Also Like

3 komentarze

 1. Eee...ludzie raczej nie ufają takim programom i wolą osobiście iść np. do banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama osobiście też wole do banku, założenie tam bloga jest nawet ciekawym rozwiązaniem na zarobienie, ja tam nie mam bloga, ale przez małą chwilę zastanawiałam się nad możliwością. Ostatecznie zostaje tu na blogerze, bo nie widzę się w prowadzeniu dwóch blogów jednocześnie a smykałki do pisania o kredytach też nie mam więc u mnie na blogu też żaden polecony kredyt ani karta się nie pojawi , chyba że sama skorzystam kiedyś z jakiejś oferty i będę zadowolona w 100 % (mało prawdopodobne)

   Usuń

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne nie są akceptowane.